UAB Lonsta įregistruota 2000 metais. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra inžinerinių tinklų tiesimas, hidroizoliacinių medžiagų prekyba ir tvirtinimo detalių gamyba.

Bendrovė atlieka lietaus nuotekų, buitinių nuotekų, vandentiekio trąsų, siurblinių, atraminių sienų statybos darbus, betonavimo, ir kitus statybos darbus. UAB Lonsta yra įsigijusi visą reikalingą įrangą, skirtą dirbti ypač dideliame gylyje ir vandeningame grunte. Vienu metu galime eksploatuoti iki 90 metrų laikinos, iš vibrošpuntų sumontuotos atraminės sienutės ir iki 100 metrų ilgio vandens lygio nužeminimo kolektorių su adatiniais filtrais.

UAB Lonsta yra atestuota Statybos Produkcijos Sertifikavimo Centre ir gali vykdyti specialiuosius statybos darbus inžinerinių tinklų statybos srityje. Visi darbuotojai yra išklausę jiems pagal darbo specifiką reikalingus specialybės ir darbų saugos kursus profesinio mokymo centruose.

Darbų ir paslaugų kokybė bei darbo greitis labai priklauso nuo turimų statybinių mechanizmų ir darbo priemonių. Daugelis ekskavatorių įmonėje yra ne senesni negu 5 metų. Matavimams yra naudojami tik patys naujausi ir tik sertifikuoti lazeriniai ir optiniai matavimo prietaisai. Mažoji mechanizacija ir darbo priemonės yra reguliariai atnaujinamos.

Nuo 2009 kovo mėnesio UAB Lonsta tapo Prancūzijos įmonių grupės ONDULINE Groupe atstove Lietuvoje ir pradėjo platinti šios įmonės gaminamus produktus. ONDULINE Groupe gamina įvairių rūšių stogo dangas, hidroizoliacines medžiagas.